Kurzy a semináře

Předporodní, rozmazlující podpůrný kruh - Podpůrná, pečující, rozmazlující skupina žen, kterým v těle bijí 2 nebo i více srdíček. Je mi ctí Vás provést tímto ženským rituálem skládajícím se z žen, které se v blízké době stanou maminkami. Pojďme se společně pohladit na těle, duši a zkroťme v tomto zázračném období naši mysl a obavy. 

Dotek (sebe)vědomí

Máte pocit, že neustále načítáte různé návody na život, ale stějně Vám život utíká mezi prsty? V určitých situacích činíte stejné chyby dokola a dokola? Vztahy ve vašem životě trpí nedostatkem komunikace a lásky? Máte občas pocit, že nemáte svůj život pod kontrolou? Proč se nemáte dostatečně rádi?

Je možné, že za volantem vašeho života sedí vaše vnitřní dítě, které prahne po lásce a pozornosti. Té se mu ale nedostává a to se projevuje právě onou ne-sebeláskou a nejistotou.


Uvolni se! Vypusť vztek! Hněv, zuřivost, vzteklost, hysterické scény. Hněv je užitečná a potřebná emoce sloužící jako informace pro náš rozum. Potlačovat ho je šílenství. Vychrlit ho na někoho jiného je nezodpovědnost. Dusit ho v sobě je sebevražda. Je třeba ho pochopit, přijmout a zpracovat jeho sílu. Pojďme se naučit s hněvem pracovat. Tento jedinečný workshop vás naučí hněv neobracet proti sobě ani jiným, ale pěkně ho vypustit ven a ještě si to užít!

Nebuď sám! Najdi svého životního partnera! Vadí Vám, že svátek lásky se Vás opět úplně netýká? Bývá Vám někdy smutno při pohledu na tu spoustu šťastných párů okolo Vás? Chybí Vám někdo koho byste mohli chytit za ruku? Komu složit hlavu na rameno? Pojďme s tím společně něco udělat.

Osho pohybové meditace: Máš pocit, že potřebuješ vypustit všechny potlačené emoce, nechat odejít vztek, smutek či sebelítost? Chceš uvolnit své tělo a vyčistit si hlavu? Toužíš si vyprázdnit unavenou a nepotřebnou energii, abys mohl(a) opět vnímat svou sílu, pocit štěstí a zakusit vnitřní klid?

Pokud je Tvá odpověď ano, pak je Osho meditace ta pravá pro Tebe.

Podpůrná skupina pro lidi se sklonem k sebepoškozování:

Krizová centra, která se dají zjednodušeně přirovnat k psychologické pohotovosti, kde se řeší akutní palčivé problémy, jednohlasně poukazují na smutný trend mezi náctiletými: sahají po různých formách sebepoškozování. Pojďme jim pomoci!


Automatická kresba: z jednohmotného světa či našeho nevědomí k nám můžou chodit velmi důležité informace o nás samých. Tento seminář Vám pomůže tyto informace rozpoznat a využít.


Řízená meditace: pravidelný dvou až tříhodinový kurz na aktuální vyhlášené téma.