Jmenuji se Magdalena Havlasová a jsem zakladatelkou Terapie citem. Kam, až moje paměť sahá se zajímám o lidskou psyché. 

Již od roku 2009 pracuji s lidmi a moje práce tvoří celý můj život. Moje praxe a záběr jsou opravdu rozmanité.  Studovala jsem v Čechách, Anglii i v Brazílii u domorodců, což mi pomohlo vidět a chápat věci v širších souvislostech. 

Díky mnohaletému studiu všech možných metod osobní terapie jsem došla ke zjištění, že nejdůležitější pro spokojený život je zejména pocit vlastní hodnoty, sebelásky a také spokojené vztahy.  Pro dosažení těchto met je ale důležité pracovat s klienty na všech úrovních osobnosti, to znamená rozvíjet a léčit nejen fyzickou, ale zejména psychickou stránku. 

Umím se vcítit, porozumět, pomoci. Jsem autorkou Terapie citem.

Co je terapie citem? Je to mé know how, které jsem se rozhodla šířit mezi lidi.


Jmenuji se Simona Vittová. Již od roku 2003 mám to štěstí, že mohu pracovat s lidmi a pomáhat jim na jejich cestě životem. Po většinu této doby jsem pracovala v neziskových organizacích. Zaměřovala jsem se hlavně na práci s lidmi procházejícími komplikovaným životním obdobím. Například když cítí že, ztrácí sami sebe. Když se dostanou do náročné životní situace a potřebují dodat odvahu pro zásadní změny v jejich životě.

Během té doby jsem absolvovala nespočet praxí, supervizí, vzdělávacích seminářů, a sebezkušenostních výcviků.

Po nástupu na mateřskou dovolenou jsem se začala více věnovat individuální terapeutické práci s jednotlivými klienty a zároveň jsem začala působit jako lektorka v komunitním centru.